Yazır Kombi Servisi Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Yazirkombiservisi.com Kombi Bakım Servis Hizmetleri

Yazırkombiservisi.com Konya’da tüm ilçelerinde, tüm marka ve model kombilerde servis hizmeti sağlamaktadır.  25 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip olan uzman ekibimiz müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiştir.

Sunduğumuz servis hizmetlerinde, kullanıcıların yaşadığı problemleri çözerek mağduriyetlerini memnuniyete dönüştürüp, daha iyi bir konfor ortamı sağlamayı temel amaç edinmiştir. Bu nedenle müşterilerimizin alacağı servis hizmetleri Konyakombi.net güvencesiyle garanti altına alınmaktadır.

Servis Hizmetleri ve Garanti Süreleri

-Kombi Kurulumu

-Kombi Bakımı (1 Yıl Garanti)

-Kombi Parça Değişimi (1 Yıl Garanti)

-Kombi Revizyonu (1 Yıl Garanti)

-Isıtma Tesisat Kurulumu (2 Yıl Garanti)

-Isıtma Tesisat Temizlik Bakımı (1 Yıl Garanti)

Servis hizmetlerinin yansıra Yazirkombiservisi.com müşterilerine ekonomik çözümler sunmak adına 2. el kombi satışı da yapmakta ve yine Yazirkombiservisi.com güvencesiyle 1 yıl boyunca garanti hizmeti sağlamaktadır.

Yazırkombiservisi.com Servis Süreci

Servis Randevu Talebi; Mobil teknik ekip (0544 855 88 35) telefon numaramızdan servis talebinde bulunabilirsiniz. Web Site üzerinden servis talep formu oluşturabilir veya Whatsapp hattı aracılığıyla servis talebinde bulunabilir, soru ve görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Arıza Tespiti; servis randevu talebi oluşturulduktan sonra uzman ekiplerimizin belirtilen adrese yönlendirilmesi ve kullanım sıkıntısı çıkaran cihazın detaylı incelemeler yapılarak arıza tespitinin yapılması ve müşteriye bildirim sürecidir.

Tamir / Bakım; yerinde arıza tespiti yapıldıktan sonra öncelikle sorunu müşterimize anlatırız, müşteri onayıyla birlikte tamir edilmesi veya bakımı yapılması aşamasıdır. Cihazdaki problem giderilerek çalışır hale getirilmesidir.

Bilgilendirme ve Ödeme; tamir yada bakım işlemi gerçekleştirilen cihaz ya da tesisat hakkında müşteri bilgilendirmesinin gerçekleştirilmesi, garanti bilgileri, kullanım uyarı ve önerilerinin aktarılmasıdır. Daha önceden müşteriye aktarılan ve onayı alınan ödeme işleminin gerçekleşmesidir. Yazırkombiservisi.com ödeme noktasında müşteri onayıyla hareket eder ve kullanıcıya beklemediği farklı ücret taleplerinde bulunmaz.


+25 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.